Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Peadirektor Kristin Raudsepp

Peadirektor Lembit Rägo suundus tööle WHOsse 1. detsembril 1999. aastal ja peadirektori asetäitja-osakonnajuhataja Kristin Raudsepp nimetati Ravimiameti peadirektori kohusetäitjaks.

Selleks ajaks oli Ravimiamet veelgi kasvanud ning 1999. aasta lõpus töötas ametis juba ligi 65 töötajat seitsmes erinevas osakonnas – registreerimisosakond, inspektsiooniosakond, bioloogiliste preparaatide osakond, veterinaarravimite osakond, meditsiiniseadmete osakond, ravimite kvaliteedi kontrolliosakond (labor) ja üldosakond. Seega ka ravimiameti ampluaa ja teadmised olid vahepeal laienenud näiteks bioloogiliste preparaatide ning meditsiiniseadmete osas.

Peadirektori kohusetäitjana juhtis Kristin Raudsepp Ravimiametit natuke üle kahe aasta, 1. märtsil 2002 edutati ta peadirektori ametikohale. Kokku juhtis Kristin Raudsepp Ravimiametit 21 aastat (kuni 2021. aasta augustini).

„Ravimiohutus on meeskonnatöö – seda nii riigi sees kui rahvusvaheliselt. Koroonakriis on ravimite ja vaktsiinide tähtsust meie kõigi jaoks veel enam rõhutanud. Mul on hea meel, et Ravimiametis on oma valdkonna tipptegijad, kes teevad oma tööd südamega ning professionaalselt. Soovin Ravimiameti järgmisele juhile edu ja palju jõudu selle vastutusrohke, aga väga põneva töö tegemiseks,“ sõnas Kristin ametist lahkumise eel. 

Viimati uuendatud: 16.02.2022