• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Exagon, Medikinet 20 mg, Imdur ja Sinex tarneraskused

07.01.2021
Printer-friendly version

 

Müügiloa hoidja Richter Pharma AG esindaja teatas veterinaarravimi Exagon 364,6mg/ml süstelahus (toimeaine pentobarbitaal) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti juunini 2021. Ravimiamet ja ravimite hulgimüüjad teevad koostööd, et tagada sama toimeaine ja näidustusega ravimite kättesaadavus tarneraskuse perioodil.

 

Müügiloa hoidja Medice Arzneimittel Pütter GmbH & Co. KG esindaja teatas ravimi Medikinet 20 mg tabletid (toimeaine metüülfenidaat) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti jaanuari lõpuni 2021. Saadaval on Medikinet 10 mg tabletid. Patsiendid peaksid ravi jätkamiseks pöörduma oma arsti poole.

 

Müügiloa hoidja TopRidge Pharma (Ireland) Limited esindaja teatas ravimi Imdur 60 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid (toimeaine isosorbiitmononitraat) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti veebruari lõpuni 2021. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja WICK Pharma Zweignierderlassung der Procter & Gamble GmbH esindaja teatas ravimi Sinex 0,5 mg/ml ninasprei, lahus (toimeaine oksümetasoliin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti veebruarini 2021. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.