• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Duracef, Targinact, Zolpidem Sandoz ja Salymbra tarneraskused

19.03.2020
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja PharmaSwiss Ceska republika s.r.o esindaja teatas ravimi Duracef 50 mg/ml suukaudse suspensiooni pulbri (toimeaine tsefadroksiil) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti detsembrini 2020. Teisi sama toimeaine sisalduse ja ravimvormiga ravimeid Eestis ei turustata, patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga. Duracef lahustuvad tabletid ja kõvakapslid on saadaval.

 

Müügiloa hoidja Mundipharma Gesellschaft m.b.H. esindaja teatas ravimi Targinact 5 mg + 2,5 mg toimeainet prolongeeritult vabastavate tablettide (toimeained oksükodoon ja naloksoon) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti aprilli keskpaigani 2020. Teisi samade toimeainete sisaldusega ravimeid Eestis ei turustata, patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.

 

Müügiloa hoidja Sandoz Pharmaceuticals d.d. esindaja teatas järgmiste ravimite tarneraskustest:

  • Zolpidem Sandoz 10 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeaine zolpideem). Tarneraskus kestab eeldatavasti märtsi lõpuni 2020. Teised sama toimeaine sisaldusega ravimid on saadaval.
  • Salymbra 12,5 mg õhukese polümeerikattega tabletid N30 (toimeaine tianeptiin). Tarneraskus kestab eeldatavasti mai lõpuni 2020. Teine sama toimeaine sisaldusega ravim on saadaval.