• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Amoksiklav 1 g + 0,2 g süste-/infusioonilahuse pulbri, Ventavis 10 mcg/ml ja Glucosamine Pharma Nord tarneraskused

03.04.2019
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja Sandoz Pharmaceuticals d.d. esindaja teatas ravimi Amoksiklav 1 g + 0,2 g süste-/infusioonilahuse pulbri (toimeained amoksitsilliin ja klavulaanhape) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti mai alguseni 2019. Teised samade toimeainete sisalduse ja ravimvormiga müügiloaga ravimid ei ole saadaval.

Müügiloa hoidja Bayer AG esindaja teatas ravimi Ventavis 10 mcg/ml nebuliseeritava lahuse (toimeaine iloprost) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti mai lõpuni 2019. Teisi sama toimeaine sisaldusega ravimeid Eestis ei turustata, patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.

Müügiloa hoidja Pharma Nord ApS esindaja teatas ravimi Glucosamine Pharma Nord 400 mg kõvakapslite N270 (toimeaine glükoosamiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti mai keskpaigani 2019. Saadaval on ravimi N90 pakend ning sama toimeaine sisaldusega ravim teiselt tootjalt.