• English
  • Eesti
UudisedUudised

Müügiloa hoidjate WÖRWAG PHARMA GmbH & Co. KG, Actavis Group PTC ehf, Hexal AG, Pfizer Europe MA EEIG, Rivopharm Ltd ja Stada Arzneimittel AG ravimite tarneraskused

10.06.2020
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja WÖRWAG PHARMA GmbH & Co. KG esindaja teatas järgmiste ravimite tarneraskustest:

  • Amlodigamma 5 mg tabletid N30 (toimeaine amlodipiin). Tarneraskuse kestus ei ole teada. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.
  • Benfogamma 300 mg õhukese polümeerikattega tabletid N60 (toimeaine benfotiamiin). Tarneraskuse kestus ei ole teada. Saadaval on Benfogamma 300mg õhukese polümeerikattega tabletid N30 pakendis, samuti käsimüügiravim Benfogamma 50 mg kaetud tabletid N50, näidustusega vitamiin B1 vaeguse raviks täiskasvanutel.
  • Venlagamma 75 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad kõvakapslid N30 (toimeaine venlafaksiin). Tarneraskuse kestus ei ole teada. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Actavis Group PTC ehf esindaja teatas ravimi Fosinopril HCT Actavis 20 mg + 12,5 mg tabletid N30 (toimeained fosinopriil ja hüdroklorotiasiid) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti juuli lõpuni 2020. Saadaval on teine sama toimeainete kombinatsiooni ja näidustusega ravim.

 

Müügiloa hoidja Hexal AG esindaja teatas ravimi Paroxetin Hexal 20 mg õhukese polümeerikattega tabletid N30 (toimeaine paroksetiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti juuli lõpuni 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Pfizer Europe MA EEIG esindaja teatas ravimi Cardura 2 mg tabletid N30 (toimeaine doksasosiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti septembri alguseni 2020. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

 

Müügiloa hoidja Rivopharm Ltd esindaja teatas ravimi Trimetazidine Rivopharm 35 mg toimeainet modifitseeritult vabastavad tabletid N60 (toimeaine trimetasidiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti aprilli alguseni 2021. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Stada Arzneimittel AG esindaja teatas ravimi Nebivolol STADA 5 mg tabletid N100 (toimeaine nebivolool) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti augustini 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.