Kontaktid

Siit leheküljelt leiate Ravimiameti töötajad osakondade kaupa.
  •  Veski 32, 50409 Tartu
  • +372 737 4140
  •  info@ravimiamet.ee
  • Registrikood: 7000 34 77
  • Avatud E–R 8.30–16.00

  • Reklaami saatmine Ravimiameti e-posti aadressile on keelatud (VÕS § 60).

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Peadirektor

Katrin Kiisk katrin.kiisk@ravimiamet.ee kõrgharidus, MD arstiteadus, rahvatervis

Peadirektori asetäitja

Ott Laius ott.laius@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD proviisor

Meditsiininõunik

Alar Irs alar.irs@ravimiamet.ee kõrgharidus, MD arstiteadus

Finantsjuht

Raili Jäe raili.jae@ravimiamet.ee kõrgharidus ärijuhtimine

Finantsspetsialist

Helis Rosenthal helis.rosenthal@ravimiamet.ee kõrgharidus maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine

Kvaliteedijuht

Katrin Lambing katrin.lambing@ravimiamet.ee kõrgharidus logistika

Kommunikatsioonijuht

Merilyn Säde merilyn.sade@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA ajakirjandus

Arendusjuht

Toomas Silla toomas.silla@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA, PhD viroloogia, ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine
Arenduste projektijuht Triin Mäesalu triin.maesalu@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Andmehaldusspetsialist Sille Saareleht sille.saareleht@ravimiamet.ee kõrgharidus arstiteadus

Kõik kontaktid

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Sekretär

Neily Eerma neily.eerma@ravimiamet.ee kõrgharidus keskkonnakorraldus

Haldusspetsialist

Nevel Linde nevel.linde@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA kultuurikorraldus

Personalispetsialist

Mairi Kompus mairi.kompus@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc õigusteadus

Dokumendihalduse spetsialist

Kärolin Jenas karolin.jenas@ravimiamet.ee kõrgharidus infokorraldus

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Kaili Semm kaili.semm@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA õigusteadus

Õigusnõunik

Monika Pihlak monika.pihlak@ravimiamet.ee kõrgharidus õigusteadus

Õigusnõunik

Andrus Varki andrus.varki@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA õigusteadus

Õigusnõunik

Heleni Mäe heleni.mae@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA õigusteadus

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja Aet Viispert aet.viispert@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Juhtivspetsialist

Annela Raidma annela.raidma@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Juhtivspetsialist

Kairi Rooma kairi.rooma@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor
Spetsialist Birgit Klaas birgit.klaas@ravimiamet.ee keskharidus, kutseharidus turismikorraldus
Spetsialist Helerin Eiche helerin.eiche@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD rakubioloogia

Spetsialist

Aiki Rümmel aiki.rummel@ravimiamet.ee keskeriharidus raamatupidamine

Spetsialist

Kerli Ülper kerli.ulper@ravimiamet.ee keskharidus, kutseharidus sekretäritöö

Spetsialist

Margit Soots margit.soots@ravimiamet.ee kõrgharidus infoteadus ja dokumendihaldus

Spetsialist

Arlena Vooremäe arlena.vooremae@ravimiamet.ee kõrgharidus põllu- ja aiasaaduste tootmine ja turustamine
Spetsialist Killu Koll killu.koll@ravimiamet.ee kõrgharidus metsamajandus

Spetsialist

Kerli Saar kerli.saar@ravimiamet.ee rakendus- kõrgharidus infokorraldus

Kvaliteedi hindamise büroo 

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Laivi Saaremäel laivi.saaremael@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Juhtivspetsialist Marje Zernant marje.zernant@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Spetsialist Helerin Eiche helerin.eiche@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD rakubioloogia

Spetsialist

Maria Kukk maria.kukk@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Kairi Laius kairi.laius@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Heili Tikk heili.tikk@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor
Spetsialist Jana Danilovitš jana.danilovits@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Spetsialist Hilkka Voll hilkka.voll@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor
Spetsialist Brigitta Ergma brigitta.ergma@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Spetsialist Kaisa Kärberg kaisa.karberg@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Kristiina Karro kristiina.karro@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc geenitehnoloogia

Spetsialist

Maie Palmeos maie.palmeos@ravimiamet.ee rakendus- kõrgharidus, MSc proviisor + IT süsteemide arendaja

Spetsialist

Indrek Remmel indrek.remmel@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Reet Rumvolt reet.rumvolt@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc bioloog-tsütoloog ja loodusteaduste eriala
Spetsialist Agne Vutt agne.vutt@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Kliinilise hindamise büroo

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja Keiu Heinla keiu.heinla@ravimiamet.ee kõrgharidus arstiteadus

Spetsialist

Annely Aleksejev annely.aleksejev@ravimiamet.ee kõrgharidus veterinaarmeditsiin

Spetsialist

Ene Kenkmann ene.kenkmann@ravimiamet.ee kõrgharidus, MD arstiteadus

Spetsialist

Tuuli Lee Pabello tuulilee.pabello@ravimiamet.ee kõrgharidus, MD arstiteadus

Spetsialist

Liina Salur liina.salur@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc, MD arstiteadus, biomeditsiin
Spetsialist Juta Kraav juta.kraav@ravimiamet.ee kõrgharidus arstiteadus

Spetsialist

Liilia Juhkason liilia.juhkason@ravimiamet.ee rakendus- kõrgharidus õendusteadus

Spetsialist

Triin Teppor triin.teppor@ravimiamet.ee kõrgharidus veterinaarmeditsiin
Spetsialist Siret Haar siret.haar@ravimiamet.ee kutseharidus sekretär

Spetsialist 

Kristina Malinovskaja-Gomez kristina.malinovskaja@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD proviisor
Spetsialist Reelika Jõgi reelika.jogi@ravimiamet.ee

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Maia Uusküla maia.uuskula@ravimiamet.ee kõrgharidus, MD arstiteadus

Statistikabüroo

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Spetsialist

Marju Sammul marju.sammul@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Spetsialist

Janne Sepp janne.sepp@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Ohutusjärelevalvebüroo

Ametikoht

Teenistuja

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Spetsialist

Katrin Kurvits katrin.kurvits@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor
Spetsialist Julia Maslovskaja julia.maslovskaja@ravimiamet.ee  kõrgharidus arstiteadus

Spetsialist

Helve Vestman helve.vestman@ravimiamet.ee

kõrgharidus arstiteadus
Spetsialist Mailis Eelmäe mailis.eelmae@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Vivika Peets vivika.peets@ravimiamet.ee kõrgharidus veterinaarmeditsiin

Spetsialist

Krõõt Aab kroot.aab@ravimiamet.ee kõrgharidus arstiteadus

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Aune Ahman aune.ahman@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc molekulaardiagnostika
Nõunik Juhan Ruut juhan.ruut@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc keemia

Juhtivspetsialist

Signe Leito signe.leito@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc keemia

Juhtivspetsialist

Reet Rander reet.rander@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc keemia

Spetsialist

Jaana Jürgens jaana.jurgens@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc füüsikaline ja analüütiline keemia

Spetsialist

Anni Pupart anni.pupart@ravimiamet.ee kõrgharidus keemia

Spetsialist

Eveli Holst eveli.holst@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc keemia

Spetsialist

Markus Toom markus.toom@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Triin Suvi triin.suvi@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD bioloogia

Spetsialist

Pille Säälik pille.saalik@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD molekulaar- ja rakubioloogia

Spetsialist

Siim Suutre siim.suutre@ravimiamet.ee kõrgharidus, dr. med. arstiteadus

Spetsialist

Allan Reinapae allan.reinapae@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc biomeditsiin

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Liis Prii liis.prii@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA õigusteadus

Spetsialist

Keiu Põderson keiu.poderson@ravimiamet.ee kõrgharidus ärikorraldus

Spetsialist

Evelin Saar evelin.saar@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Sisse- ja väljaveo järelevalve büroo

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Marko Tiisler marko.tiisler@ravimiamet.ee kõrgharidus õendusteadus

Spetsialist

Klara Saar klara.saar@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Stella Sulaoja stella.sulaoja@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Spetsialist

Ellen Käpp ellen.kapp@ravimiamet.ee kõrgharidus arstiteadus

Spetsialist

Terje Parts terje.parts@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Spetsialist

Anneli Kaasik anneli.kaasik@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Spetsialist

Jaanika Reimaa jaanika.reimaa@ravimiamet.ee rakendus- kõrgharidus radioloogiatehnik
Spetsialist Nele Ulvi nele.ulvi@ravimiamet.ee kõrgharidus õendusteadus

Inspektsioonibüroo

Veski 32, 50409, Tartu
tel 737 4140

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Juhataja

Katrin Kõiv katrin.koiv@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Inspektor

Katrin Tagel katrin.tagel@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc füsioteraapia

Inspektor

Kaja Jantson kaja.jantson@ravimiamet.ee kõrgharidus, PhD molekulaarne meditsiin
Inspektor Kairi Kasemets kairi.kasemets@ravimiamet.ee kõrgharidus, MA, MSc proviisor
Inspektor Ireen Reier ireen.reier@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Spetsialist

Kristi Tõnisson kristi.tonisson@ravimiamet.ee kõrgharidus ämmaemand
Spetsialist Maarja-Liisa Sulg maarja-liisa.sulg@ravimiamet.ee kõrgharidus, MSc proviisor

Inspektsioonibüroo Tallinnas*

Paldiski mnt 81, V korrus, 10614 Tallinn
tel 737 4140

Ametikoht

Teenistuja nimi

Kontakt

Ametijuhend

Haridus

Eriala

Inspektor

Marina Salamaa marina.salamaa@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Inspektor

Riina Põder riina.poder@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

Inspektor

Maris Dubova maris.dubova@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Inspektor Külli Laur kulli.laur@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor
Inspektor Sirlin Valgi-Tann sirlin.valgi-tann@ravimiamet.ee kõrgharidus proviisor

*Vastuvõtuaeg Tallinna kontoris eelneval kokkuleppel Tallinna kontori töötajaga.

Last updated: 16.08.2022