• English
 • Eesti
  UudisedUudised

  Ravimite Angeliq, Cinacalcet Teva 30 mg, Saizen 8 mg/ml ja Dexamethason Krka 20 mg tarneraskused

  19.02.2021
  Printer-friendly version

   

  Müügiloa hoidja Bayer AG esindaja teatas ravimi Angeliq 2 mg/1 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeained drospirenoon ja etünüülöstradiool) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti juuni lõpuni 2021. Teisi sama toimeaine ja näidustusega ravimeid saadaval ei ole. Patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.

   

  Müügiloa hoidja Teva B.V. esindaja teatas ravimi Cinacalcet Teva 30 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeaine tsinakaltseet) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti märtsi lõpuni 2021. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

   

  Müügiloa hoidja Merck Serono S.p.A. esindaja teatas ravimi Saizen 8 mg/ml süstelahus kolbampullis (toimeaine somatropiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti märtsi keskpaigani 2021. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega, kuid erineva tugevusega ravimid.

   

  Müügiloa hoidja First Pharma OÜ esindaja teatas ravimi Dexamethason Krka 20 mg tabletid (toimeaine deksametasoon) tarneraskusest, mille kestus ei ole teada. Saadaval on müügiloa hoidja KRKA, d.d., Novo mesto Dexamethason Krka 20 mg tabletid.